KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14445365
nr 1444 5365
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. "Kafka". Signerad -92, Mixed media på pannå, 40x29cm, yttermått inklusive ram: 43x32cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 januari 2022
kl 21:00:56
100 kr
250 kr
300 kr
400 kr