KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15763563
nr 1576 3563
Bengt Carlberg
(1897-1967), Sverige
Pastell, "Hamnen i Sitges". Signerad. Bladets mått: 43x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:51:46
6/11 14:16:03
Bengt Carlberg
Läs mer om Bengt Carlberg