KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17099007
nr 1709 9007
Grafiskt blad
Emil Jansson. ”Uggla”. Signerad, numrerad 2/20. Gicléetryck, bildmått: 61x47 cm. Yttermått inklusive ram: 61x47 cm, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:21:57
16/6 07:43:46