KONST / Litografier / Färglitografi 15464286

nr 1546 4286

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Signerad, numrerad Ea, interiör. Färglitografi, bildmått: 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 51x43 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 5 juni 2023
kl 18:05:45

1/6 22:19:15 1      1.000 kr
5/6 17:54:47 2      Vinnande bud

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk