KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012642
nr 1201 2642
Frederick Park Fairer
(1910-1984)
Oljemålning, Frederick Park Fairer (1910-1984), Lekande barn. Signerad FP Fairer. Olja på pannå, 61x50, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:46:52
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)