KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17067033
nr 1706 7033
Christina Campbell
(f. 1940), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 44/260. Bildmått: 33x27cm, yttermått inklusive ram: 53x43cm
Christina Campbell, svensk grafiker och tecknare född 1940.
Utrop:
500 kr
måndag 2 juni 2025
kl 19:55:49
Christina Campbell
Läs mer om Christina Campbell