MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 8816569
nr 881 6569
Skåp
med 2 lådor, sent 1800-tal, valnöt, längd: 77, djup: 50, höjd: 125
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 mars 2014
kl 20:54:40
800 kr
600 kr
900 kr
1.100 kr