ART / Etchings etc / Etsning akvatint 9232008

nr 923 2008

Joan Miró

(1893-1983), Spanien

Joan Miró (1893-1983), 'Constellation", signed, HC-upplaga, 27, 5x19, 3,

Etsning akvatint , Joan Miró (1893-1983), 'Constellation", signerad, HC-upplaga, 27, 5x19, 3

Yes

30000

SEK 15000

Monday November 10 2014
at 20:33:00

10/11 19:38:13 1      Vinnande bud