ART / Lithographs / Serigrafier 10232184
nr 1023 2184
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
2 pcs, Marcel Strüwer-van Zuylen (b. 1969), sheet: 68x48,
Serigrafier, 2 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 68x48
800
Monday Mars 7 2016
at 19:03:25