FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 12275126
nr 1227 5126
CHAIRS
2 pcs, gustavianska provinsarbeten, wear, damages.
2 st, gustavianska provinsarbeten
Condition: slitage, skador
800
SEK 400
Monday January 7 2019
at 20:44:26
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)