MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pallar 16375253

nr 1637 5253

Pallar

2 st, 1930-tal, Stålmöbler Malmö, kromad metall, sits i galon, diameter, 40 cm. Höjd: 56 ca

Kondition: bruksslitage

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 19:32:10

26/8 18:05:51 1      Vinnande bud