MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8347157
nr 834 7157
Stolar
6 st, 1880-tal
Kondition: knopp saknas, slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 juni 2013
kl 19:38:23
16/6 18:47:45
1.000 kr
17/6 19:33:23