KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12144717
nr 1214 4717
Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige, Riddarholmen, med dedikation, Signerad -75. Motivet: 32x57
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:51:51
29/10 15:46:56
400 kr
29/10 16:52:36