MÖBLER / Bord / Spelbord 5522007

nr 552 2007

Spelbord

björk, längd: 86, djup: 42, höjd: 72

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 november 2008
kl 19:55:07

16/11 21:36:24 1      Vinnande bud