ART / Oil paintings / Oil painting 15263276
nr 1526 3276
Paavo Airola
(1918-1983), Sverige
Paavo Airola (1918-1983), Sweden. Coast. Signed. Olja på duk på pannå, 64x78 cm, outer dimensions including frame: 90x105 cm,
OIL PAINTING, Kust. Signerad. Olja på duk på pannå, 64x78 cm, yttermått inklusive ram: 90x105 cm
Paavo Airola, Swedish painter, born 1918, dead 1983.
SEK 100
Monday Mars 6 2023
at 20:18:02
3/3 22:38:34