BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 13546317
nr 1354 6317
Takarmatur
Venetiansk stil. Höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:15:42
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr