MÖBLER / Bord / Nattygsbord 8941084
*
nr 894 1084
Nattygsbord
50-tal, längd: 43, djup: 33, höjd: 54
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:38:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 22:49:03
1
100 kr
11/5 18:01:48
2
150 kr
11/5 18:03:27
1
200 kr
12/5 16:16:56
3
Vinnande bud
12/5 16:18:13
1
300 kr
12/5 16:18:31
1
400 kr
12/5 16:24:22
1
500 kr
12/5 19:33:38
3
justering av budtak
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord
-
6111 Nattygsbord
Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. B..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57
-
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
-
6375 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:17
*
Nattygsbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1084
Nattygsbord
50-tal, längd: 43, djup: 33, höjd: 54
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 22:49:03 | 1 | 100 kr |
11/5 18:01:48 | 2 | 150 kr |
11/5 18:03:27 | 1 | 200 kr |
12/5 16:16:56 | 3 | Vinnande bud |
12/5 16:18:13 | 1 | 300 kr |
12/5 16:18:31 | 1 | 400 kr |
12/5 16:24:22 | 1 | 500 kr |
12/5 19:33:38 | 3 | justering av budtak |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord
-
6111 Nattygsbord
Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. B..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57 -
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43 -
6375 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:17