MÖBLER / Skåp & hyllor / Arkivskåp 11554107
nr 1155 4107
Arkivskåp
Rosengrens, Göteborg, 1900-talets mitt, plåt, front med 12 lådor, längd: 86 cm, djup: 68 cm, höjd: 98 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 15 januari 2018
kl 18:15:04
800 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)