KONST / Litografier / Färglitografi 16592104
nr 1659 2104
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 212/295,28x19 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:37:52
15/11 22:02:09
18 nov