KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12497535

nr 1249 7535

Blandteknik

Kina, omkring 1900,86x40

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 april 2019
kl 18:54:12

19/4 19:15:55 1      Vinnande bud