KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378098
nr 1437 8098
Oidentifierad konstnär. Kastellholmen. Signerad. Olja på pannå, 30x50, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:04:45
200 kr
150 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)