KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 13442280

nr 1344 2280

Lasse Söderberg

(f. 1941), Sverige

Torrnålsgravyr, Lasse Söderberg (f. 1941). EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad, daterad 1983,24x32 cm

Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:38:37

Lasse Söderberg

Läs mer om Lasse Söderberg