FURNITURE / Tables / Läsbord 15311023
nr 1531 1023
Läsbord
19th century, walnut/mahogany, höj/sänkbart. Width: 81 cm. Width: 38 cm, height: 81 cm, wear, damages.
1800-tal, Valnöt/Mahogny, höj/sänkbart. Ställbar skiva, Bredd: 81 cm. Djup: 38 cm. Höjd: 81 cm
Condition: bruksslitage, skador
4000
SEK 3200
Monday Mars 27 2023
at 20:27:01
24/3 09:23:49
3.000 kr
27/3 19:38:46
- Klassiska
Mar 27
Klassiska
Read more about Klassiska