KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7347434

nr 734 7434

Blyerts

G Falk, komposition, signerad, -1987, bladets mått: 45x38

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 januari 2012
kl 17:36:44

13/1 16:45:18 1      Vinnande bud