MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13614571
nr 1361 4571
Skåp
Teak, 1950-tal. Bredd: 150, djup: 41 cm, höjd: 106 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:28:10
700 kr