ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10884483
nr 1088 4483
+ konsolbord, Sent 1800-tal, höjd: 82 + 154
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:07:19
6/2 17:45:45