KONST / Litografier / Färglitografi 16459005
nr 1645 9005
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942). Signerad, numrerad 94/100, daterad 2012, "Hissen. Färglitografi, bildmått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 58x48 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:08:19
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson