KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114085
nr 1411 4085
Walter Liljenberg
(1917-1984), Sverige
Oljemålning, Änder. Signerad. Olja på duk, 40x70 cm, yttermått inklusive ram: 57x87 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:09:07
15/8 10:27:17
300 kr
16/8 18:03:10
Walter Liljenberg
Läs mer om Walter Liljenberg