KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464313

nr 1346 4313

August Lundberg

(1882-1946), Sverige

Oljemålning, Signerad, 1935, kustmotiv. Olja på pannå, 45x53cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 7 september 2020
kl 20:54:58

August Lundberg

Läs mer om August Lundberg