KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038424
nr 1303 8424
Erich Lamm. Signerad. Stockholm. Olja på duk, 54x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:12:17
350 kr