KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17262003
nr 1726 2003
Mara Zvaigzne
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, Essingeleden. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x70 cm
Mara Zvaigzne, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:04:32
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm