KONST / Litografier / Färglitografi 15618419

nr 1561 8419

Färglitografi

Efter Henri Toulose-Lautrec. Signerad, numrerad 366/500, Färglitografi, bildmått: 60x46 cm, yttermått inklusive ram: 85x65 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 september 2023
kl 19:51:28

4/9 15:01:22 1      Vinnande bud