KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Ram 10188133
nr 1018 8133
Ram
med glas, förgylld, ramens innermått: 60x104
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:23:37
12/2 09:31:52
100 kr
15/2 17:27:53
Tilgman Keramik