KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur på sockel 5395894

nr 539 5894

Skulptur på sockel

Parian Gustafsberg, höjd: 83, Molins Bältesspännarna 1864, (Övre skulptur med skador och lagningar)

Utrop:

8.000 kr

Såld:

7.200 kr

måndag 1 september 2008

31/8 23:03:46 1      ledande budet*