KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13442245
nr 1344 2245
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, Öldrickaren, Signerad, 37x27 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:28:40
28/8 14:40:54
100 kr
30/8 20:27:17
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg