nr 1391 4262
Etsning
Juel Madsen. Signerad, numrerad 19. Motivet: 25x25, yttermått inklusive ram: 41x40 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 19 april 2021 kl 19:23:16
| Tid |
Kund |
Bud |
18/4 21:52:04