KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13914408

nr 1391 4408

Stig Ã…sberg

(1909-1968), Sverige

Etsning, Signerad, fåglar. Motivet: 24x18cm, yttermått inklusive ram: 35x26cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:23:39

Stig Ã…sberg

Läs mer om Stig Ã…sberg