KONST / Litografier / Färglitografi 11863445
nr 1186 3445
Färglitografi
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Fruktskål, 10/150, signerad, Motivet: 58x47
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 maj 2018
kl 19:30:11
300 kr
350 kr