ART / Lithographs / Litografiskt blad 9166520
nr 916 6520
Litografiskt blad
Efter Degas, 'Danseuse', sheet: 37x27,
Efter Degas, 'Danseuse', bladets mått: 37x27
600
SEK 100
Monday October 6 2014
at 18:21:16
3/10 11:59:41