KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12211473

nr 1221 1473

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad EM. Olja på pannå, 80x155 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:27:47

3/12 20:18:16 1      Vinnande bud