MÖBLER / Bord / Skrivbord 11654505

nr 1165 4505

Skrivbord

sengustaviansk stil, mahogny, längd: 114 cm, djup: 61 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 februari 2018
kl 20:21:38