KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657096
*
nr 1665 7096
Oljemålning
Gerhard Blum (tillskriven), ej signerad, figurer, Olja på duk, oramad, uppspänd på ram, 200x145 cm
Kondition: krackelingar, slitgage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 december 2024
kl 19:42:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/12 11:23:25
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad figurer gerhard blum olja olja på duk oljemålning oljemålningar uppspänd på ram
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
Kondition: krackelingar, slitgage
nr 1665 7096
Oljemålning
Gerhard Blum (tillskriven), ej signerad, figurer, Olja på duk, oramad, uppspänd på ram, 200x145 cm
Kondition: krackelingar, slitgage
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 december 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/12 11:23:25 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad figurer gerhard blum olja olja på duk oljemålning oljemålningar uppspänd på ram
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42



