ÖVRIGT / Diverse / Dörröverstycke 12224269

nr 1222 4269

Dörröverstycke

Rokokostil, bemålad, 100x52

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:01:51