KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11119381
nr 1111 9381
Bengt Wallberg
(1931-2004), Sverige
Blandteknik, Bengt Wallberg (1931-2004), Bela Bartok, "Sonat för två piano, ", signerad, -98, 16x15
Bengt Wallberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 maj 2017
kl 20:26:43
150 kr
500 kr
Bengt Wallberg
Läs mer om Bengt Wallberg