KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598484

nr 1459 8484

William Avar

(1917-2012), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Dance melancolique". Olja på duk, 84x68cm, yttermått inklusive ram: 104x89cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 4 april 2022
kl 20:39:23

3/4 17:07:49 1      Vinnande bud

William Avar

Läs mer om William Avar