ART / Lithographs / Litografi 5464248
nr 546 4248
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Lenght: ()
Litografi, Peter Dahl (f. 1934) sign. 81. 233/250) 53x36
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
Withdrawn
Monday October 13 2008
at 16:00:00
Peter Dahl (f. 1934)