ART / Lithographs / Litograph in colors 16152044
nr 1615 2044
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. Signed, numbered 8/65, dated - 91. Litograph in colors. Sheet: 81x53 cm, outer dimensions including frame: 90x61,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 8/65, daterad - 91. Färglitografi. Bladets mått: 81x53 cm, yttermått inklusive ram: 90x61 cm
1000
SEK 3000
Monday April 22 2024
at 18:56:08
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.400 kr
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
6
2.600 kr
6
2.800 kr
2.800 kr
6
2.800 kr (Robot)
- Thema-auction
Apr 22
Read more about Grafik
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe