KONST / Litografier / Grafiskt blad 12167543
nr 1216 7543
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 3/5, Gatlykta, bladets mått: 48,5x36 cm, löst blad
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:28:48
11/11 08:18:11