GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 16636125

nr 1663 6125

Helene Hansson-Fahl

(f. 1957), Sverige

Helene Hansson-Fahl (b. 1957), Sweden. Dekor med snäckmotiv, glazed, signed, dated -24. Diameter: 31 cm,

BOWL, Dekor med snäckmotiv, glaserad, Signerad, daterad -24. Diameter: 31 cm

Helene Fahl, born 1957, Swedish konstbnär.

700

SEK 350

Monday December 2 2024
at 20:54:19

27/11 12:11:42 1      300 kr
2/12 20:17:32 2      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Helene Hansson-Fahl

Read more about Helene Hansson-Fahl