KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15682047

nr 1568 2047

Lasse Algemo

(f. 1966), Sverige

Oljemålning, Utsikt över Riddarfjärden. Signerad. Olja på duk, 39x48 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm

Lasse Algemo, svensk målare född 1966.

måndag 2 oktober 2023
kl 19:57:28

Lasse Algemo

Läs mer om Lasse Algemo